THE WALL. ROCK OPERA
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

THE WALL. ROCK OPERA

29
Березня
2022
Вівторок, 19:30
399 - 2999 грн купити квитки

Шановні глядачі!

Концерт THE WALL. ROCK OPERA перенесено на 29 березня 2022 року. 

На жаль, через пандемію коронавірусу та діючі карантинні обмеження в Україні та світі ми вимушені перенести концерт THE WALL. ROCK OPERA з 17 листопада 2021 на 29 березня 2022 року. Усі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нову дату і не потребують обміну.

Дякуємо за розуміння та будьте здорові!


The Wall, The Pink Floyds Rock Opera

 

"У той момент, коли стіна впала, усі глядачі аплодували стоячи. Судячи з прийому, ця рок-опера залишиться з нами надовго"

RollingStone

 

Концертна агенція "Аншлаг" з гордістю представляє ювілейний тур рок-опери The Wall. 40 років тому вийшов один з кращих альбомів групи Pink Floyd і за цей час не втратив і краплі своєї актуальності…  тридцять мільйонів проданих копій альбому зайвий раз це підтверджують. Народжений глибокою внутрішньою кризою Роджера Уотерса альбом став найграндіознішою роботою великої групи. Він створив небачене за своїм розмахом концертне шоу, став основою повнометражного художнього фільму і своєрідним музичним символом падіння вже не метафоричної, а цілком конкретної стіни - Берлінської.

Музичний супровід від легендарних Floyd Revival Orchestra, танцюристи і солісти Ars Lyrica - Talent d'Argile Ballet під керівництвом французького хореографа Johan Nus - усе це забезпечить незабутній вечір і занурення в творчість улюбленої групи.


Відео: https://www.youtube.com/watch?v=HfndYPSGiWc

купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка