THE WALL. ROCK OPERA
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

THE WALL. ROCK OPERA

17
Листопада
2021
Середа, 19:30
399 - 2999 грн купити квитки

Шановні глядачі!

Концерт THE WALLROCK OPERA перенесено на 17 листопада 2021 року. 

У зв'язку з продовженням карантину та з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, віднесенням міста Києва до «помаранчевої» зони карантину, ми вимушені перенести концерт THE WALL. ROCK OPERA з 12 листопада 2020 року на 17 листопада 2021 року. 

Усі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нову дату.

Дякуємо за розуміння та будьте здорові!


The Wall, The Pink Floyds Rock Opera

 

"У той момент, коли стіна впала, усі глядачі аплодували стоячи. Судячи з прийому, ця рок-опера залишиться з нами надовго"

RollingStone

 

Концертна агенція "Аншлаг" з гордістю представляє ювілейний тур рок-опери The Wall. 40 років тому вийшов один з кращих альбомів групи Pink Floyd і за цей час не втратив і краплі своєї актуальності…  тридцять мільйонів проданих копій альбому зайвий раз це підтверджують. Народжений глибокою внутрішньою кризою Роджера Уотерса альбом став найграндіознішою роботою великої групи. Він створив небачене за своїм розмахом концертне шоу, став основою повнометражного художнього фільму і своєрідним музичним символом падіння вже не метафоричної, а цілком конкретної стіни - Берлінської.

Музичний супровід від легендарних Floyd Revival Orchestra, танцюристи і солісти Ars Lyrica - Talent d'Argile Ballet під керівництвом французького хореографа Johan Nus - усе це забезпечить незабутній вечір і занурення в творчість улюбленої групи.


Відео: https://www.youtube.com/watch?v=HfndYPSGiWc

купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка