Луна
До початку події
 • днів
 • годину
 • хвилин

Луна

15
Вересня
Субота, 21:00

Останній тріп з Луною на «Острів Свободи» в Зеленому театрі

Прощатися завжди важко, особливо з найулюбленішим і сокровенним. Але іноді прощання необхідно для того, щоб повністю відкритися новому досвіду. ЛУНА запрошує всіх 15 вересня на концерт у Зеленому театрі в Києві, який підведе фінальну риску під однойменним альбомом і підготує до наступної хвилюючої пригоди (вона станеться вже цієї осені). Заключна подорож на «Острів свободи» буде особливо зворушливою - як і всі концерти ЛУНИ в рідному місті.

Вихід альбому «Острів свободи» зробив слухачів ЛУНИ носіями колективної таємниці. За допомогою пісень група на чолі з Христиною Бардаш впустила всіх, у кого відкрите серце, у свій внутрішній простір. Ця особлива оголеність емоцій і чесність знайшли свій відгук. Пісні з альбому, як і в випадку з дебютом «Маг-ні-ти», швидко пішли в народ, розійшлися на цитати і - хочеться вірити - допомогли нам наблизитися до головного, до душі Всесвіту.

«Острів свободи» став не просто збіркою пісень, а можливістю через ці пісні краще пізнати себе самого. Перевірити свої чуттєві межі («Free Love»), випробувати беззахисну, але таку прекрасну млість («Кулі») і почуття розлуки, яке сильніше будь-яких зовнішніх потрясінь («Вогник»). Концерт ЛУНИ в Зеленому театрі - чудова можливість знову поринути в колективну психоемоційну подорож і разом з музикантами колективу красиво підсумувати важливий етап в їхній творчості.

Восени буде новий альбом, нові тури, прилетять інші птахи і зовсім інші емоції. Тому так важлива остання зустріч на «Острові свободи». Обов'язково приходьте в «Зеленку» 15 вересня, беріть своїх близьких, щоб відчути себе персонажами щасливого і хвилюючого сну, разом взятися за руки і злетіти над повсякденністю. І зустрітися знову вже оновленими.

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка