LOUIS C.K. НАЖИВО У КИЄВІ
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

LOUIS C.K. НАЖИВО У КИЄВІ

11
Травня
2021
Вівторок, 19:30
50 - 1499 грн купити квитки

Друзі!

Прийом заявок щодо повернення квитків на концерт Луї Сі Кея у Києві буде здійснюватись до 26 червня 2020 року.

Нагадуємо, що всі квитки залишаються актуальними і дійсними на нові дати у 2021 році. 

Квитки, придбані на 14.05.2020, дійсні на 11.05.2021

Квитки, придбані на 15.05.2020, дійсні на 12.05.2021

Будьте здорові!


Underground Sverdlovsk спільно з PTB Events представляють:

Вперше в Україні всесвітньо відомий американський стендап комік Луі Сі Кей

 

Шестиразовий володар премії Emmy Луїс Сі Кей випустив понад вісім альбомів повнометражних документально-комедійних концертних фільмів, включаючи такі, як «Безсоромні» («Shameless»), «Пошарпані» («Chewed Up»), «Кумедні» («Hilarious»), альбом у аудіо-форматі «Word - Live at Carnegie Hall», повнометражні концертні фільми  «Live at the Beacon Theater» ,«О Боже мій» («Oh My God») та  «Жити в магазині комедій» (Live at the Comedy Store), а також останній «Луї Сі Кей 2017» («Louis C.K. 2017»). Луї Сі Кей - це творець, письменник, режисер та зірка серед тріо переможців шоу " Peabody Award " Луї, Горація та Піта. У січні 2015 року Сі Кей став першим коміком, чиї квитки на виступ в Madison Square Garden були повністю розпродані тричі протягом одного туру.

 

«Контент лише для дорослих»

Авторські права передбачають:

Луї Сі Кей володіє всіма правами на зміст і матеріали, включаючи будь-які жарти і скетчі («матеріали»), надані під час його виступів. Матеріали не можуть бути скопійовані, переведені, передані, відображені, поширені або відтворені дослівно (далі «Використання»), повністю або частково, в будь-якій формі, в засобах масової інформації або у технологіях, які відомі зараз або будуть розроблені пізніше, без попередньої письмової згоди Луї Сі Кей. Будь-яке використання матеріалів без попередньої письмової згоди Луї Сі Кей суворо заборонено і підлягає всім доступним засобам правового захисту, або в рамках права справедливості або за законом, за рахунок будь-якої особи, що порушує цю заборону.

 

Умови проведення заходу від компанії «Yondr»:

Захід відбувається без використання мобільних телефонів. Використання мобільних телефонів, смарт-годинників, смарт-аксесуарів, камер або записуючих пристроїв на виступі не допускається. Після прибуття на місце проведення, всі телефони і смарт-годинники будуть сховані в Yondr кейси, які відкриються після завершення заходу. Гості можуть користуватися телефоном в будь-який час протягом всього шоу в спеціально відведених для цього місцях. Всі телефони будуть повторно поміщені в кейси Yondr перед поверненням у приміщення, де відбувається виступ.

Особи, помічені за використанням мобільного телефону під час виступу, будуть виведені із приміщення. Ми цінуємо вашу співпрацю в створенні можливостей для перегляду без використання мобільного телефону.

 

Для подальшої інформації перегляньте www.overyondr.com/faq

ШОУ ВІЛЬНЕ ВІД ТЕЛЕФОНІВ

Як це працює

1.       Чохол

Коли Ви заходите на місце проведення Заходу, Ваш телефон буде  розміщено в спеціальний чохол Yondr

2.       Блокування

Після розміщення телефону всередині чохол буде замкнено. Ви зберігаєте свій телефон всередині під час всього шоу

3.       Розблокування

Щоб знову використовувати Ваш телефон розблокуйте його у будь-якій Зоні розблокування в холі

купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка