LP
До початку події
 • день
 • годин
 • хвилин

LP

01
Лютого
2022
Вівторок, 19:00
799 - 2999 грн купити квитки

Дорогі друзі!

На жаль, ми змушені повідомити, що у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні та у всьому світі, і як наслідок введення довгострокового карантину в Україні і новими обмеженнями у проведенні концертів менеджмент Артиста спільно з організаторами туру вимушені перенести концерт LP, який мав відбутися в київському Палаці спорту 9 грудня, на наступний рік. Ми піклуємося, насамперед, про здоров’я глядачів і артистів.

Нова дата концерту буде повідомлена найближчим часом після узгодження з менеджментом артиста.

Усі придбані квитки залишаються дійсними.

Будь ласка, дочекайтеся. Бережіть себе. Дякуємо за розуміння і будьте здорові!


LP: "Всім моїм друзям в Україні! Я сподівалася побачити вас цієї зими, але через обмеження, пов'язані з COVID-19, мій український концерт переноситься. Я дуже чекаю на зустріч з вами. Але поки нам всім доведеться почекати. Зберігайте квитки і обов'язково будьте здорові. Ми повідомимо вам нову дату якомога швидше».


 

Співачка LP вже добре знайома українській аудиторії. Її концерти тут — це повні зали фанів, які в унісон підспівують кожній пісні. У 2020 Україна матиме можливість заспівати з нею знову — у київському Палаці Спорту. У рамках концерту артистка виконає треки з п'ятої за рахунком платівки Heart To Mouth та найкращі композиції зі своєї дискографії.

 

У музичному світі ім'я Лаури Перголіцці фігурує вже десятиліття, але насправді її зірка засяяла тільки в 2017 році, завдяки альбому Lost on You. Однойменний трек з якого став платиновим в Польщі, Греції, Швейцарії, Італії, Франції та багатьох інших країнах. Загальна кількість переглядів відеокліпів "Lost On You", "Muddy Waters" і "When We're High" за рік перевищила 280 мільйонів. Про неї написали і Rolling Stone, і Vogue, і Out, а сама вона стала бажаним гостем в шоу Джиммі Феллона, Джеймса Корду та Джулза Холланда.

 

Наступний реліз, що виходить роком пізніше, зміцнює позиції співачки в світовій поп-музиці. Heart To Mouth — гучний крик артиста, що неспроможний стримати себе. На цьому альбомі, як і раніше, Лаура відверто говорить про любов, похоть, страх, невірність, жаль та спокуту. І це, мабуть, найбільш щира сповідь артистки. Мультижанрова платівка вдало поєднує в собі поп, рок та електроніку, а сама LP нібито доводить, що для неї не існує нічого неможливого. І знову — повні зали по обидва боки Атлантики і гарячі позиції в альбомних чартах.

 

«Мені пощастило, що у мене є аудиторія, яка мене розуміє. Моє життя було непростим і я готова заспівати про це. Якщо вам це подобається, круто, тому що я люблю свою справу найбільше в житті» — LP.

 

Київ, Палац Спорту

Квитки: https://anshlag.com.ua/lP-tour-160420/hall/

 

купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка