David Garrett
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

David Garrett

30
Вересня
2021
Четвер, 19:30
899 - 4999 грн купити квитки

ТУР “UNLIMITED LIVE” перенесений на 2021 рік

ДЕВІД ГАРРЕТТ переніс на наступний рік свої концерти «UNLIMITED LIVE».


Світове турне, заплановане на осінь 2020 року, не може відбутися через пандемію Covid-19 і тих правил та обмежень щодо проведення концертів, які були прийняті у зв’язку з цим. 

Концерти перенесені на вересень - жовтень 2021 року.

Нові дати концертів рок-зірки в Україні:

26 вересня 2021 року – Харків

28 вересня 2021 року – Одеса

30 вересня 2021 року – Київ


Хоча ДЕВІД ГАРРЕТТ і засмучений тим, що тур не відбудеться в цьому році, він радий, що нові дати були підтверджені швидко, і сподівається компенсувати затримку фантастичними концертами в 2021 році:

«Я з нетерпінням чекав нашого туру восени 2020 року по всьому світу, тому мені дуже шкода, що ці концерти довелося перенести через пандемію Covid-19. Але я дуже радий, що ми вже знайшли нові дати для нашого туру восени 2021 року, бо мені дуже хочеться  повернутися в чудову Україну і зіграти для вас, друзі. Бережіть себе - я сподіваюся побачити вас усіх дуже, дуже скоро знову щасливими і здоровими! »

Усі квитки, куплені на 1 жовтня 2020 року, дійсні на нову дату і не потребують переоформлення.

Продаж квитків на нову дату розпочнеться 18 серпня 2020 р. на сайті anshlag.ua


DAVID GARRETT & HIS BAND

“UNLIMITED – LIVE” Світовий тур 2021

30 вересня 2021 року (перенесений з 1 жовтня 2020 року)

Київ    Палац Україна                     

 

 Девід Гарретт виступить у Києві в 2021 році в рамках світового турне

Шоу одного з кращих скрипалів сучасності відбудеться 30 вересня 2021 року у Палаці Україна

Після аншлагового концертного туру EXPLOSIVE LIVE у 2018 році один з найкращих музичних віртуозів Девід Гарретт повертається до Києва з новою програмою UNLIMITED LIVE. Цього разу світовий тур музиканта присвячений виходу альбому кращих хітів  Unlimited - Greatest Hits та 10-річчю його творчості у жанрі "кросовер".

Для Девіда UNLIMITED — більше, ніж просто назва туру. Це філософія його життя та основа всієї музичної діяльності. Своєю творчістю Девід перевернув засади класичної музики й перетворив скрипку на один з провідних інструментів сучасної альтернативи. За харизму рок-зірки та віртуозність, яка властива кращим інструменталістам свого часу, Гарретта вже охрестили «Скрипалем диявола».

Паганіні серед зірок естради та Джимі Гендрікс серед скрипалів, Девід Гарретт — справжня міжнародна суперзірка, чия творчість стирає кордони між музикою Моцарта і Metallica. Протягом 10 років музичний талант Гарретта було відзначено 24 золотими й 16 платиновими нагородами в Гонконзі, Німеччині, Мексиці, Тайвані, Бразилії, Сінгапурі та інших країнах. Авторські аранжування класичних творів Бетховена і Дебюссі в його концертах легко уживаються з інструментальними версіями таких визнаних хітів поколінь, як 'Smells Like Teen Spirit "Nirvana,' Purple Rain 'Prince,' Nothing Else Matters" Metallica, 'November Rain' Guns N 'Roses, 'Viva La Vida’ Coldplay.

 До очікуваного концертного туру Девід Гарретт і його команда готувалися більше року. Завдяки використанню ультрасучасних технологій шоу вийшло не тільки музичним, а й кінематографічним. Під час UNLIMITED LIVE на слухачів очікує прогулянка синім морем, Місяцем і футуристичним мегаполісом.

«Я з нетерпінням чекаю туру і хочу запросити своїх шанувальників у цю захоплюючу музичну подорож», — говорить про майбутні концерти сам музикант.

купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка