GEORGIAN LEGEND
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

GEORGIAN LEGEND

16
Листопад
Четвер, 19:00
Додати
календар
200 - 1450 грн купити квитки

"Це видовище, яке кожен повинен побачити хоча б раз у житті!"

(Le Figaro)

"Приголомшливо і захоплююче! Грузини захоплюють своїм талантом!"

(Los Angeles Times)

"Неймовірно! Це надихає!"

(New York Times)


Тільки один вечір у Києві національне танцювальне шоу "ЛЕГЕНДИ ГРУЗІЇ"!

16 листопада 2017 року на сцені Національного палацу «Україна» відбудеться єдиний виступ всесвітньо відомого шоу "Легенди Грузії", яке отримало високі оцінки глядачів з усього світу. За загальним визнанням світової преси, це видовище не поступається за розмахом і драматургією лідерам жанру - сучасним танцювальним шоу "Riverdance" і "Lord of the Dance". "Легенди Грузії" стали одним з найуспішніших музично-хореографічних видовищ у світі, реалізованих за допомогою ультрасучасних технологій.

Шоу «Легенди Грузії» ефектно і захоплююче розповідає про свою країну: її історію, легендах і народ. Це приголомшлива історія про хоробрість і згуртованість, про любов і повагу до жінки, і, звичайно, про красу і щедрість самої Грузії. В основі шоу лежить знаменита грузинська легенда: коли Господь роздавав народам землі, грузинам було не до цього - вони сиділи за загальним столом, пили, співали, танцювали і веселилися. І коли вони, нарешті, прийшли до Господа, у нього більше не залишилося земель. Тоді грузини запросили його за свій стіл, і Господь так чудово провів час, що, не роздумуючи, віддав грузинам землю, яку припас для себе.

"Легенди Грузії" - це тріумф кавказької культури на світовій сцені. Цьому сприяє майстерне переплетіння сюжетів з національної історії Грузії і Кавказу, талановито втілених у чудових танцях, музиці та піснях, які доповнюються барвистими костюмами, декораціями, фантастичним світлом і фірмовим звуком.

У грузинських танців немає аналогів у світі. "Щоб танцювати грузинські танці, потрібно народитися грузином", - пояснюють танцюристи. Свого часу по рухах і поставі танцюючого грузина батьки нареченої могли судити, чи варто видавати за нього свою дочку. Танцювати на пальцях, обертатися на колінах, здійснювати неймовірні па під час високого стрибка - все це доступно небагатьом.

"Легенди Грузії" - це незабутнє шоу, справжнє диво, пронизане любов'ю до Грузії, де все - порив вітру, дзвін дзвонів, величне мовчання гір і радісне дзюрчання гірських струмків - асоціюється з чудовою музикою, багатоголосим співом і радісним танцем життя!

"Кожна вистава шоу" Легенди Грузії "- це справжнє свято для очей і вух", - пише одна з найбільших американських газет New York Post.

Грузинським співакам і танцюристам аплодували глядачі більше 50 країн світу на п'яти континентах, де артисти виступали на найпрестижніших майданчиках. Вони представляли своє мистецтво перед королями і главами держав багатьох країн світу. І вони пишаються тим, що кожен раз шоу завершується тривалими оваціями і гучними оплесками стоячи, які вдячні глядачі дарують артистам за доставлену радість.

"Легенди Грузії" - це шоу, яке має побачити кожен! Це найкраще, що є в Грузії, - однією з найбагатших і найщедріших земель світу!

купити квитки
 • купівля
  посередників
 • гарантія
  повернення
 • 0% комісії
  і зборів
 • 100% гарантія
  достовірності квитка