ARA MALIKIAN
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

ARA MALIKIAN

13
Червня
Четвер, 19:00

Вперше неймовірний Ара Малікян у Києві!


13 червня 2019 року в Національному палаці культури та мистецтв «Україна» відбудеться грандіозне шоу скрипаля-віртуоза Ara Malikian. Виступ відбудеться в рамках світового турне, яке називається «Неймовірна подорож скрипки». Варто зазначити, що це буде перший виступ відомого скрипаля в Україні. Ара Малікян і його скрипка вже більше сорока років ламають усі стереотипи щодо класичної музики. Малікян - музикант вірменського походження, народився в Лівані, грав музичну науку в Європі, а останні п'ятнадцять років є громадянином Іспанії!


Ara Malikian - іспанський скрипаль з вірменськими очима і душею цигана


Будь-яке шоу Арі Малікян - це неймовірний і захоплюючий вир, в якому можна почути тужливі мотиви Сходу, запальні ритми Латинської Америки і широку, як у цигана, душу самого виконавця. Зі своїми шоу віртуоз вже об'їздив мало не всі країни світу, і всюди публіка приймала його з неминучим захопленням. За рік Ара Малікян дає не менше 300 концертів, вражаючи фанатів своєю енергією і запалом.

Сам музикант ставить собі за мету популяризацію класичної музики. Саме тому він анітрохи не схожий на виконавця класичних музичних творів. Навпаки, його можна швидше побачити в широких східних штанях і жилетці з візерунками, одягненою прямо на голе тіло. Доповнюється образ чорними, як ніч, кучерями і справжньою бородою. Під час виконання Ара Малікян не просто стрибає по сцені і віддає свій запал іншим музикантам і глядачам. Нерідко він може впасти на сцену і грати просто лежачи, не знижуючи при цьому шаленого ритму. Всього музикант записав 26 альбомів і зупинятися на досягнутому, звичайно, не збирається.


Навіть якщо ви не любите класику, ви не залишитеся байдужим


У творчій скарбничці музиканта шедеври Вівальді, Моцарта, Паганіні та обробки відомих рок-груп, таких як Radiohead, Led Zeppelin, а також хіти Джиммі Хендрікса та Девіда Боуї. Крім цього, глядачі зможуть почути і авторські твори маестро, у тому числі саундтреки до відомих фільмів. Для того, щоб потрапити на дивовижну феєрію віртуозного скрипаля, володаря неймовірної кількості музичних премій, необхідно купити квитки на концерт у Києві, замовити квитки з доставкою, або купити квитки онлайн. Ціна квитків від 350 до 3550 грн.

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка