Валерій Меладзе
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

Валерій Меладзе

10
Листопада
2020
Вівторок, 19:30

Протиепідемічні заходи на концерті Валерія Меладзе у Києві

Шановні Друзі! У зв’язку з дотриманням протиепідемічних заходів та турботою про ваше здоров'я, ми змушені замінити ваші місця з урахуванням нового формату розсадки.

Введіть свій штрихкод (13 цифр) або місце за посиланням та отримайте інформаційну листівку з новим місцем. Візьміть її на концерт разом з придбаними квитками. Квитки заміни не потребують!

http://meladze1011.anshlag.ua/
Під час концерту задля безпеки глядачів діятимуть правила та обмеження, запроваджені Кабінетом Міністрів у зв'язку з епідемією COVID 19.

Дякуємо за розуміння!


Валерій Меладзе, який має величезну кількість авторитетних нагород і надихаючий мільйони людей своєю творчістю більш ніж 25 років, виступить у палаці «Україна» 10 листопада з великим сольним концертом.

«Талановитий, витончений, унікальний» - саме такими епітетами нагороджують шанувальники співака. За трепетний і душевний стиль виконання Валерія Меладзе нерідко називають «Останнім романтиком» - до речі, саме таку назву носив один з його альбомів.

У Валерія Меладзе неповторний стиль і, звичайно ж, приголомшливі вокальні дані, які завжди заворожують шанувальників. За свій творчий шлях, який триває вже більше чверті століття, співак дав кілька тисяч концертів. Його композиції підкорювали найавторитетніші хіт-паради.

З самого початку музичної кар'єри Валерія Меладзе автором майже всіх його пісень став старший брат співака - Костянтин Меладзе. «Сэра», «Красиво», «Я не могу без тебя», «Салют, Вера!», «Небеса», «Любовь и млечный путь» - ось далеко не повний перелік хітів, які подарував нам творчий тандем. Величезна кількість музичних премій і нагород - яскраве свідчення успішності і народної любові. Брати Меладзе стали справжнім брендом, що асоціюється з якісним вокалом, красивими аранжуваннями і наповненими глибоким змістом композиціями.

Репертуар Валерія Меладзе надихає людей щирими емоціями, що торкаються найпотаємніших глибин душі. Його стиль завжди бездоганний, як в плані виконавського таланту, так і зовнішнього вигляду. Переконатися в цьому зможе кожен, відвідавши концерт «останнього романтика».

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка