LP. HEART TO MOUTH TOUR
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

LP. HEART TO MOUTH TOUR

14
Квітень
Неділя, 19:00
599 - 3999 грн купити квитки

LP повертається до Києва з великим концертом у Палаці Спорту 14 квітня 2019 року!

Лаурі Перголіцці (LP) знадобилося всього два роки, щоб стати однією з найулюбленіших поп-рок співачок в Україні: її з однаковим успіхом приймають як на сольних аншлагових концертах, так і на масштабних фестивалях. Пісню Lost On You, завдяки якій LP піднялася на вершини чартів в Італії, Іспанії, Польщі та інших країнах континентальної Європи, на українських концертах давно співають хором. 

Однак LP не зупиняється на досягнутому: в цьому році вона записала з французької дівою Мілен Фармер спільний сингл N'oublie pas (він моментально потрапив на перше місце уфранцузькому чарті iTunes), співпрацювала з екс-лідером The Smiths легендарним сонграйтером Морріссі (дві їхні спільні пісні вийдуть на його альбомі кавер-версій), а під завісу 2018 року обіцяє фанатам новий альбом Heart To Mouth - він вийде 7 грудня.

"Для мене всі мої слухачі - одна велика сім'я, - розповідає LP в одному з інтерв'ю, - Коли бачиш сяючі очі, усвідомлюєш, що твоя музика проникає в них, це ні з чим незрівнянні відчуття, справжнє диво. І я розумію, що моїм шанувальникам абсолютно неважливо, як я виглядаю, скільки мені років, головне, що вони занурюються в пісні, вловлюють той меседж, який я передаю їм. Нас об'єднує любов ".

14 квітня LP виконає улюблені її фанатами хіти і зовсім нові пісні у Палаці Спорту!

Стали відомі подробиці продажу квитків на концерт LP у Києві 14 квітня 2019 року.

На сайті www.anshlag.com.ua/lp починається реєстрація на покупку перших квитків (early birds) на концерт LP 14.04.2019 в Києві.

Старт реєстрації - 10:00 19 листопада. Закінчення реєстрації - 17:00 20 листопада.

Продаж квитків для всіх зареєстрованих розпочнеться о 18:00 20 листопада і буде тривати до 11:00 22 листопада.

Поспішай першим зареєструватися і купити квиток за найнижчою ціною від організатора.

Вільний продаж квитків почнеться з 12:00 22 листопада. Діє гарантія повернення квитка.

купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка