Хор ім. Г. Верьовки
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

Хор ім. Г. Верьовки

Київ
ЦКМ КПІ
29
Травня
Середа, 19:00

Як відвідати 29 країн за 2 години?

 

29 травня в ЦКМ «КПІ» Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г.Г. Верьовки здійснить навколосвітню подорож.

 

Національний заслужений академічний народний хор України ім. Г. Верьовки виступить із новою програмою «Пісні і танці народів світу» в ЦКМ «КПІ» 29 травня. Глядачі разом з артистами, завдяки пісням і танцям, мандруватимуть навколо світу та ознайомляться з особливостями  культури кожної з 29 країн.

Дізнатися, як китайською буде «жасмін», а хто з народів використовує хустинку в танці аби руки партнерів не торкалися один одного і багато інших цікавинок ви зможете на концертах 29 травня.

 

Національний хор за 75 років відвідав більш ніж 100 країн. Надбанням колективу у цих подорожах стали перлини пісенної спадщини, кращі зразки світової музики та хореографії . Більш ніж 100 артистів на одній сцені та до 30 змін костюмів -  все це за 2 години ви зможете побачити і почути на сцені ЦКМ «КПІ» 29 травня.

Нова програма «Пісні і танці народів світу» - музична подорож, яку ви повинні здійснити разом з Національним хором Г. Верьовки.

 

 1. Азербайджан
 2. Білорусь
 3. Болгарія
 4. Бразилія
 5. Велика Британія
 6. Венесуела
 7. Вірменія
 8. Греція
 9. Грузія
 10. Естонія
 11. Ізраїль
 12. Іспанія
 13. Італія
 14. Китай
 15. Колумбія
 16. Корея
 17. Латвія
 18. Литва
 19. Мексика
 20. Молдова
 21. Німеччина
 22. Польща
 23. Португалія
 24. Румунія
 25. Словаччина
 26. Франція
 27. Угорщина
 28. Хорватія
 29. Чехія

 

*У програмі можливі незначні зміни.

 

 

Історична довідка

Хор розпочав свою творчу діяльність 11 вересня 1943 року у місті Харків для піднесення бойового духу під час війни. Першим керівником колективу став Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого хор носить із 1964 року. У тому ж році колективу присвоїли звання Заслуженого, а в 1997-му – статус Національного. За вагомий внесок у мир і дружбу між народами хор ім. Г. Г. Верьовки нагороджений срібною медаллю Всесвітньої Ради Миру.

Репертуарний діапазон Хору досить широкий – від етносу та фольклору до класичних обробок акапела та пісень сучасних композиторів, від вокально-хореографічних сцен, композицій та народних дійств – до фольк-опери-балету.

Сьогодні Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки налічує більше ніж 120 артистів. Репертуар хору сягає більше ніж 1000 творів.

 

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка