Володимир Малахов
До початку події
 • дня
 • годин
 • хвилин

Володимир Малахов

24
Листопада
Субота, 19:00

Легенда балету Володимир Малахов збере в Києві світових зірок танцю

 

Цієї осені легендарний танцівник Володимир Малахов відсвяткує у Києві ювілейний творчий вечір і збере на одній сцені видатних артистів. 24 листопада віртуози балету з усього світу - від Хорватії до Японії - дадуть масштабний концерт в Національній опері України. І покажуть унікальну програму сучасного і класичного танцю.

 

Володимир Малахов - український артист, визнаний кращим танцівником ХХ століття. Свою кар'єру починав у Москві, пізніше був запрошеною зіркою у головний театрах Нью-Йорка, Берліна, Відня, Штутгарта. Керував балетними трупами Берліна і Токіо.

 

У Києві Володимир регулярно ставить спектаклі для студентів Київського хореографічного училища. А тепер влаштує на головній сцені країни грандіозний балетний концерт за участю своїх друзів і колег - світових зірок танцю.

 

За його ініціативою Київ вперше побачить роботи знаменитого японського хореографа Тору Шімазакі. Шімазакі ставив балети на сценах Європи, США і Японії, створював хореографію для мюзиклів, працював з «Cirque du Soleil». В Україну він приїде разом зі своєю трупою і покаже дві сучасні постановки. Перша, «For James» - легкий і грайливий балет на музику Бетховена, абстракція про діалог тіла, часу і звуку. Друга, «In the blink of an eye» на музику Radiohead і Тома Вейтса, покаже, як швидко змінюється світ навколо нас.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4yhDUPMuEFo

 

На сцену також вийде сам Володимир Малахов. Разом з японською балериною і хореографом Емі Харіямой вони представлять унікальне бачення мініатюри «Вмираючий лебідь» на музику Сен-Санса.

 

Привітати артиста з ювілеєм приїдуть зірки Берлінського державного балету, вже відомі київській публіці Яна Саленко і Діну Тамазлакару. До них приєднаються танцівники з Хорватії - Гілем Гамейро Алвес (Guilherme Gameiro Alves) і Іва Витич Гамейро (Iva Vitić Gameiro), так само Артсіті з Паризької опери Алессіо Карбоне (Alessio Carbone) і Летиція Ван ден (Laetitia Pujol). А також українська прима Олена Фільп’єва і прем'єр Микита Сухоруков. Разом вони покажуть номери із знаменитих класичних і сучасних балетів.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KaJ060TmR90

 

У святковій програмі Володимира Малахова кожен глядач зможе відкрити танець з нової для себе сторони і захопитися майстерністю легендарних артистів на чолі з найкращим танцівником ХХ століття.

 

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка