Accept The Rise of Chaos
До початку події
 • день
 • годин
 • хвилин

Accept The Rise of Chaos

21
Лютого
Середа, 19:00

Тевтонські металісти ACCEPT підкорили вершину своєї кар'єри з альбомом «Blind Rage». Не менш успішні були «Blood of The Nations» і «Stalingrad». З «Blind Rage», крім № 1 у Німеччині, ACCEPT також потрапив на першу позицію в Фінляндії, а також в першу десятку в Чехії, Угорщині, Швеції, Швейцарії, Великобританії та в США. Після випуску класичних метал-композицій у 80-х роках, таких як «Breaker» (1981), «Balls to the Wall» (1983) і «Metal Heart» (1985), які зробили їх знаковими, група з Wolf Hoffmann і Peter Baltes очолили фестивалі: Woodstock у Польщі, Wacken Open Air, у Чехії і Bang Your Head !!! Фестиваль, Німеччина. Їх виступ на Bang Your Head !!! також було записано і випущено у вигляді DVD/Blu-ray + 2CD пакети під назвою «Restless and Live» (2017), що нагадує їх класичний "Restless And Wild» (1982). З цим DVD в руках прихильників ACCEPT зумів зміцнити свій попередній успіх від «Blind Rage», повторивши № 1 в шведських і німецьких чартах.

Але,  повернемося до сьогодення, до 2017 року! Після випуску вищезгаданого DVD і майже тримісячного європейського туру ACCEPT прискорюється зі своїм новим альбомом «The Rise of Chaos», який ще раз підтверджує їх статус лідерів жанру. Гітарист Wolf Hoffmann коментує назву альбому: «The Rise of Chaos» - це те, про що я часто думав. Він описує стан, який повільно поширюється по всьому світу. З налаштуванням сцени в нашому останньому європейському турі ми хотіли зобразити антиутопію і зруйновані пейзажі. Якщо ви зараз подивитеся на нашу нову обкладинку, це буде одна і та ж картина. На цей раз ви можете побачити як видимі руйнування, так і невидимі, які ми відчуваємо зараз все більше і більше».

ACCEPT продовжують шлях, який вони почали з трьох попередніх альбомів, група записала свій 4-й студійний альбом з 2010 року з Енді Снап. Художній дизайн був створений Дьюлою Хаваншаком. "Раніше наші обкладинки були дуже простими і орієнтованими на одне повідомлення. Але цього разу ми хотіли зробити його більш цікавим, використовуючи атмосферну картину, де ви можете знайти багато прихованих деталей, одночасно з ясним і продуманим посилом ", - додає Вольф.

Пісні з «The Rise of Chaos» виконані в перший раз на «Night to Remember» на Wacken Open Air 2017. Крім нових треків ACCEPT, Wolf Hoffmann також представив свій останній сольний альбом під назвою «Headbangers Symphony» (2016), у якому звучать знамениті твори класичних композиторів, таких як Бетховен, Вівальді та Моцарт (спеціально для металевого світу) на сцені вперше спільно з Чеським національним симфонічним оркестром. Остання і заключна третина цього вечора - виконання класики ACCEPT спільно з оркестром.

Wolf Hoffmann стверджує: «Завжди приємно бачити, як група сприймає цей вечір всерйоз і скільки любові артисти і організатори вкладають в їх роботу, щоб отримати різноманітний результат. Це відмінна традиція, яка підкреслює і документує першокласний рівень міжнародного рок-спільноти, як ніщо інше. Ми також хочемо показати щось, що ACCEPT ніколи раніше не робили, ми сподіваємося, що ми зможемо дати щось дійсно особливе для фанатів».

ACCEPT були і залишаються дуже важливою частиною сцени важкого металу Німеччини. Ми з нетерпінням чекаємо їх виступ у нас.

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка